Home E- Haber Hürriyet Bumerang Nedir? Ne İşe Yarar?
Hürriyet Bumerang Nedir? Ne İşe Yarar?

Hürriyet Bumerang Nedir? Ne İşe Yarar?

0
Bumerang Sistemi Nedir ?

Bumerang sistemi , Bugün ki yazımızda Hürriyet Bumerang sistemini inceleyeceğiz. Bumerang Hurriyet ’in Web sitesi ve Blog sahiplerine yönelik hizmetidir. Bumerangdan yararlanmaya başlamak için Bumerang‘a üye oluyorsunuz. Bumerang şablonlarını sitenize yerleştiriyorsunuz. Eğer bumerang şablonlarınıza rağbet çok olur ve Hürriyet’ e ziyaretçi gönderirse üyelik seviyeniz artıyor. Üyelik seviyesi artınca ne oluyor diye sorarsanız birazdan bundan bahsedeceğim. Bumerang şablonları bir örnek verelim .

Bumerang Genel Haber Şablonu
hürriyet-bumerang-300325

Bu ve bunun gibi şablonlarla n Hürriyet’e ziyaretçi gönderiyorsunuz , ziyaretçi sayısı yüksek sitelerde bu ziyaretçi gönderimi doğal olarak daha fazla olduğu için hitleri yüksek siteler Bumerang sisteminden daha iyi yararlanabiliyor. Bumerangın üyelerine sunduğu hizmetler sadece bu da değil Yazarkafe , Hürlist.com , Ücretsiz Tanıtım Şablonları gibi hizmetler de sunuyor. Bunları tek tek tanıtalım.

 

Hizmetler

Bumads Teklifleri: Bumads Teklifleri ile Bumerang üyeleri sponsor markalar ile bir araya geliyor. Bumerang üyesi yayıncılar sponsorlara ait duyuru, tanıtım, haber tarzındaki içerikleri yayınlamaları karşılığında bu sistem üzerinden güvenilir bir şekilde para kazanabiliyor.

Ücretsiz Tanıtım: Hürriyet.com.tr de ücretsiz olarak sitenizin tanıtımını yayınlıyor.

Yazarkafe: Günlük 20 bini aşkın ziyaretçisi olan yazarkafe ‘ye içerik göndererek sitenize yeni ziyaretçiler çekme fırsatını blog yazarlarına sunuyor.

Hürlist.com: Bu hizmet biz blog yazarlarına sitelermizi Hurriyet.com.tr ’nin dizin hizmeti olan Hurlist.com’da yayınlama buna paralel olarak ta arama motorlarında daha önde çıkma fırsatı sunuyor. Ayrıca Google backlink te sağlıyor.

Şablonlar: Bu hizmet ise Bumerang şablonlarını web sitenize ekleyerek güncel haberler, vizyondaki filmler gibi farklı kategorilerdeki yepyeni içerikleri ziyaretçilerinize ulaştırma fırsatı sunuyor.

Kısaca Hizmetleri tanıttığımıza göre üyelik tiplerine geçebiliriz.Platin, altın ve bronz olmak üzere 3 farklı üyelik tipi vardır. Bumerang editörleri, başvuran siteleri amaçları, içerikleri ve tasarımları yönünden değerlendirerek üyelik tiplerini belirler. Bunu yaparken aşağıdaki prensipleri göz önünde bulundururlar ve objektif bir karar vermek için ellerinden geleni yaparlar. Ancak Bumerang tamamen ücretsiz ve katılım isteğe bağlı bir servis olduğundan istisnai durumlar olabilir ve bir sitenin üyelik tipi farklı bir şekilde belirlenebilir.

Bumerang Üyelik Tipleri:

Bronz Üye: Kısacası yeni üye olan kişilerin sahip olduğu üyelik tipidir. Bronz üyeler ücretsiz reklam gösterimlerinden yararlanamamaktadır.

Altın Üye: Üyelik tiplerinin ikinci kademesidir. Ücretsiz reklam gösterimlerinden yararlanabilirler. Platin üyeliğe sahip siteden daha az miktarda içerik derinliği ve çeşitliliği olan sitelere verilir. Ayrıca, forum siteleri genellikle Altın üye olarak kabul edilirler.

Platin Üye: En üst seviye üyeliktir. Ücretsiz reklam gösterimlerinden , Yazarkafe’ye içerik ekleyebilme özelliklerine sahiptir. Platin üyelerin siteleri genellikle bol miktarda faydalı, ilgi çekici ve özgün içerik barındıran, tasarımı düzgün, hurriyet.com.tr ve sitelerine link paylaşımı ve şablonlarla yüksek miktarda trafik sağlayarak performansıyla öne çıkan sitelerdir.

Bu üyelik tiplerine göre Bumerang size tekliflerde bulunur. Genellikle ücretli makale yayınlama olarak tekliflerde bulunan Bumerang ilk başlarda 1 TL lik tekliflerde bulunur. Eğer sizde bu yazıda bahsettiğim kısa önerileri yerine getirirseniz 1 TL lik teklifler yavaş yavaş 5-10 TL hatta 35 TL ye kadar çıkabilmektedir. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Herkese musmutlu bir yaşam dileğiyle

Ebruli "Hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasın."

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir