mobile-apps

İsteğinize özel hazırlanan uygulama ara yüzleri ve müşterilerinizin hizmetine sunmanız firmanız için;

Kurumsal Mobil Uygulamalar, Mobil Dergi Çözümleri, Mobil E-Ticaret Uygulamaları, vb. konularında yazılımlar ve çözümler üretiyoruz.

Kurumsal mobil uygulama çözümlerimizde, ihtiyaç analizinin mobil uygulama geliştirme maliyetleri açısından iyi belirlenmesi gerektiğini biliyoruz.

Bu kapsamda ihtiyacınızı dinleyerek ve uygun çözümü sizinle paylaşıyoruz.

Projenizin detaylı bir şekilde performans ihtiyaçlarını, risklerini ve proje takvimini ortaya koyuyor ve sonraki süreçlerde bunları sürekli olarak değerlendiriyoruz.

Mobil uygulama için gerekli tasarımları öncelikle eskiz olarak hazırlayarak üzerinde animasyonlar, renkler, fontlar ve güncel trendleri planladıktan sonra tasarımı buna uygun bir şekilde oluşturuyoruz.

Geliştirme aşamasında mobil uygulamanın tasarımda belirlenen ekranlarını olarak düzenliyor, (ön yüz giydirmesi yapıyor) daha sonra ise bunun üzerine varsa web servis bağlantıları ve kodlama tarafıyla ilgili düzenlemeleri yapıyoruz.

Mobil uygulama projesi, geliştirme işlemleri tamamlandıktan sonra test edilerek detaylı bir fonksiyonel testten geçiriliyor. Varsa hatalar gideriliyor ve sonrasında müşteri testlerine gönderiyoruz.

Tüm süreçleri tamamlanan mobil uygulama çözümü, istenilen hesaplar üzerinden ilgili marketlere yüklüyor ve son kullanıcının beğenisine sunuyoruz.