Özer H.

Hesap Uzmanı

Sed interdum, lacus et vulputate pellentesque velit nulla commodo sem.

Emel S.

Web Tasarım Uzmanı

2011 yılından bu yana pek çok farklı kişinin, ürünün ve kurumun web sitelerini kodlamış ve tasarımlarında aktif rol almıştır. WordPress, Html, Php ve Css3 uzmanlık alanlarıdır. Halen müşterilerinin büyük bir çoğunluğuna destek vermekte ve web sitelerini yenilemektedir. Son derece profesyonel ve ürün odaklı E-Ticaret Siteleri tasarımlarına tam gaz devam etmektedir.

Mesut Ç.

Satış & Pazarlama Danışmanı

İş yaşantısının evreleri boyunca; pek çok firmanın satış, pazarlama ve satın alma bölümlerinin başında yer almıştır. Tüm tecrübesini ve uzmanlığını artık sizlerle paylaşmaktadır.

Çağrı S.

Fotoğraf Sanatçısı

Hobi olarak başladığı fotoğraf ve video çekimiyle beraber, bu görsel materyaller üzerinde değişiklikler yapma arzusuna engel olamamasından ötürü olduğunu düşündüğümüz gelişimi ile tüm alanlarda mükemmeliyetçiliği hedeflemesi onu işinin ehli olan bir sanatçı haline getirdi. Ona kulak verdiğimiz biz her an biz yeni bilgiler ediniyoruz. Eşsiz yetenekler ile donatılmış arkadaşımız sizlerin her alanda ufkunu açacak, firmanıza…

Teknik Danışman

Pek çok büyük kuruluş bünyesinde hem çalışan hem outsource danışman olarak Bilgi İşlem, Teknik Destek, İş Geliştirme ve İş Destek bölümlerinde farklı pozisyonlarda görev alarak, birbirinden bağımsız farklı alanlarda uzmanlaştı. O kadar ki artık tam olarak neyi ne kadar bildiğinden kendisi emin olamıyor. Hatırladıkça bu uzmanlığını ve tecrübelerini sizlere hizmet olarak sunmaktayız.