Şirketimde çalışan ve çeşitli önerilerle gelip kendileriyle sürekli iletişimde bulunduğum uzmanlarımın ve müdürlerimin pazarlama ve marka oluşturma fikirlerini Ebru Aydın Interactive’ e götürdüğümde, bana her açıdan bu yöntemlerin firmamıza katacağı değerleri ve beraberinde yaşayabileceğimiz potansiyel tüm sıkıntıları öylesine izah ettiler ki; bunca yıldır ben mi bu sektörde firma sahibiyim yoksa onlar mı bunca yıldır bu işi yapıyor diye düşünmeme sebep oldular.

Değerli fikirleri ışığında firmamız internet ortamında da hakettiği değeri ve itibarı kazanmaya başladı. Belirledikleri reklam bütçelerinde, konuya hakim arkadaşlarımızdan daha özenli olmalarından ötürü tüm denetimi kendilerine bıraktım. Tüm yeni fikirleri ve gelişimimize her gün olan katkılarından dolayı canı gönülden teşekkür ederim.

Baran P. – Firma Adı Gizli / Firma Sahibi

Web Sitemizi denetleyip bize, içeriği ve Seo altyapısını anlatmaya başladıklarında bir önceki firmaya tonla parayı neden verdiğimizi sorgulayarak kendileriyle olan iletişimimizi sonlandırdım.

Ödemiş olduğumuz ücretin abartmıyorum 10’da 1’i maliyet ile sitemize işlevsellik kazandırmaları bir yana çalışmayan tüm formların çalışır duruma geldiğini gördüğümde sevinçten ne diyeceğimi şaşırdım. Yanılmıyorsam bunu da bizzat Ebru Hanım’ a şu şekilde ifade ettim; “Beyninize Sağlık Çocuklar”.

Kendilerini tavsiye etmek bir yana, yürüdükleri bu yolda yanımızda olmalarından aldığımız güç ve destek ile hedeflerimizi büyüttük. Yeni dönemde gerçekleştireceğimiz katalog&broşür tasarımlarımızı o kıymetli genç beyinlere ve hünerli ellerine teslim ettik.

Kasım YÜREKLİ – Firma Adı Gizli / Genel Müdür

Ebru Aydın Interactive ile çalışmadan önce grafik tasarım, e-posta pazarlama, broşür ve matbaa işlerini bir haftada ancak teslim edebilen ve bir isteğimizi tam tamına 15 ayda yerine getiremeyen bir firmadan hizmet almaktaydık.

Çalışmaya başladığımız gün onbeş aydır bitmeyen işimizi bir buçuk saat içinde teslim edip dört farklı müdürden onayı alıp yayınlamaya başlamamız yalnızca 2 saat sürdü.

18 ayda yapılan çalışma ve tasarım sayımız 30 u geçmezken geçmezken ilk 3 ayda 200 farklı tasarım ile beraber, yıl sonunda yapılan kurumsal video tasarımlarımız, Youtube’ da ve Google’ da 3’te 1 masraf azaltarak arandığımız anda çıkmamızı sağladıklarında farkı çok net olarak hissettiğimizi belirtmeliyim.

İyi ki varlar, iyi ki bizim yanımızdalar. Kendilerine en içten sevgilerimi ve en derin saygılarımı sunuyorum.

Ender AŞIK – Firma Adı Gizli / Bilgi İşlem Müdürü

Sitemin kurulmaya başladığı andan itibaren bizzat takip etmeye başladım. Yaptıkları bazı örnek çalışmaları sitemde yer alacak görseller olduğunu düşünerek özellikle kalmasını talep etme yanılgısına çok düştüm. Bittiğinde ise içerik ve görsellerin dinamizm ve uyumunu gördüğümde bir kez daha gözlerim beni yanılttı. Çünkü hayalimden ötesini görüyordum, sonsuz teşekkürler.

Mustafa U. – Firma Adı Gizli / Firma Ortağı

Kendi sektörümde işim için bir web sitesi yaptırma konusunda net olan tek şey sonsuz bir kararsızlık içinde olmamdı. Ebru Aydın Interactive ile anlaşıp web sitemin bittiği hafta öncesinde hiç çalışmadığım onlarca firma kendilerine teklif vermem için beni aramaya başladığında ne kadar doğru bir karar verdiğimin farkına vardım. İşimi geliştirme ve tanınma konusunda bana yardımlardan dolayı kendilerine içtenlikle teşekkür ediyorum.

Volkan Ö. – Işık Telekom / Firma Sahibi