Home TWITTER Twitter’da Toplu Takip Bırakma “Unfollow” Kodu
Twitter’da Toplu Takip Bırakma “Unfollow” Kodu

Twitter’da Toplu Takip Bırakma “Unfollow” Kodu

0

Twitter da bazen katıldığınız uygulamaların gazabına uğruyorsunuz, bazen de bir sürü kişiyi takip ediyor sonra çoğunu temizlemek istiyorsunuz fakat tek tek uğraşmak oldukça yorucu ve meşakkatli oluyor…

Takip ettiğiniz kişilerin olduğu bağlantıya tıklayın, takip ettiklerinizin listesi karşınıza çıkacaktır. Daha sonra aşağıda fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi “Takibi Bırak” butonuna sağ tıklayın ve öğeyi denetleye tıklayın.

twitter-unfollow

Daha sonra aşağıdaki gibi bir pencere açılacak, oradan Console tıklayın ve aşağıdaki  Twitter Toplu Unfollow Kodunu kopyalayıp console bölümüne yapıştırın, enter’a tıklayın ve arkanıza yaslanın Unutmadan hatırlatalım eğer bilgisayarınız çok iyi değilse belli bir yerde tarayıcınız kilitlenecektir. Bu durumda sayfayı yenileyip aynı işlemi yaparsanız yine sonuç alacaksınız.

twitter-toplu-unfollow-kodu1

Twitter Toplu Unfollow Kodu

setInterval(function () {
t = $(".following").find(".follow-button");
if (!t[0]) {
window.scrollTo(0, $(document).height());
} else {
console.log(t.attr("class"));
t.trigger("click");
}
}, 1000)

Not: Birden bire çok sayıda kişiyi takibi bıraktığınız için twitter hesabınızı kilitleyebilir, Anasayfaya geldiğinizde hesabınız kilitlendi diye uyarı alırsanız şifrenizi değiştirin kilit kalkacaktır. Bu kod ile takip ettiğiniz herkesi takipten çıkarır, sadece takip etmeyenleri çıkarmak için iseBuradaki konumuzu inceleyin.

Ek Not: Kod günceldir. Son güncelleme tarihi 07.01.2017’dir.

Ebruli "Hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasın."

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir