Home E- Haber Blackberry, Eski Telefonunu Tekrar Satışa Çıkarıyor
Blackberry, Eski Telefonunu Tekrar Satışa Çıkarıyor

Blackberry, Eski Telefonunu Tekrar Satışa Çıkarıyor

0

Fiziksel klavyeli modellerde BlackBerry 7 işletim sistemi hala popüler.

blackberry

BlackBerry’den ilginç bir hamle geldi. Firma, 2011 yılında satışa sunduğu ve beğeni toplayan telefon modeli Bold 9900’ü Amerika ve Kanadalı kullanıcılar için sitesinde bir kez daha ön siparişe sundu. Evet, doğru duydunuz. Fiziksel klavyeye ve BlackBerry 7 işletim sistemine sahip bu telefon, görünüşe göre hala popüler. Öyle ki, BlackBerry verilerine göre kullanıcılar BlackBerry 10’u değil, BlackBerry 7’yi daha çok istiyor. Zira 4. çeyrekte satılan 3.4 milyon cihazın 2.3 milyon adedini BlackBerry 7 işletim sistemli telefonlar oluşturuyor. Bu veriler de BlackBerry’yi harekete geçirmişe benziyor.

BlackBerry Bold 9900’de QWERTY fiziksel klavye, 480×640 çözünürlük sunan dokunmatik 2.8 inçlik ekran, tek çekirdekli 1.2GHz işlemci, 768MB RAM, dahili 8GB hafıza + 32GB’a kadar microSD desteği, 5MP kamera ve 1230mAh batarya bulunuyor.

BlackBerry, bu eski modelin 399 dolar fiyat etiketiyle 18 Haziran’dan itibaren tekrar kullanıcılara sunulacağını bildiriyor. Bakalım nasıl bir ilgi görecek. Siz, böyle bir hamle karşısında ne yapardınız?

“ALINTI”

Ebruli "Hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasın."

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir