Home Güzellik ve Bakım 20 Dakikada Yenilenebilirsiniz
20 Dakikada Yenilenebilirsiniz

20 Dakikada Yenilenebilirsiniz

0

Bunun haberini alınca çok şaşırdım

.

Plastik cerrahide keşfedilen yenilikler hayatımızı kolaylaştırıyor. Öğle arasında bile gidip burnunuzu düzelttirebileceğiniz teknolojilerle siz de kendinizi baştan yaratın!
Estetikte insanlar çabuk ve doğal sonuç almak istiyor; aynı zamanda aldıkları bu sonucun kalıcı olmasını bekliyor. Plastik cerrahide geliştirilen teknikler de hastaların bu beklentilerini karşılamaya yönelik oluyor. Dünyada estetik operasyonlarda bu yönde hızlı gelişmeler yaşanıyor.

KÜÇÜK BİR OPERASYON

Burun deformitelerinde problemin çoğu kez burun ucunda oluyor, birçok kişide sadece burun ucunun açısının düzeltilmesi, yüksekliğinin ayarlanmasıyla burnun doğal, sorunsuz ve güzel hale getirile biliniyor. Bunu yapmak yirmi dakika süren çok kısa bir operasyonla mümkün olabiliyor. Uluslararası tıp dergilerinde yayımlanarak tüm dünyada kabul gören bu yöntemle tamamen burnun içinden yapılan müdahaleyle uç kıkırdaklar ana taşıyıcı septum denen kıkırdağa dikiliyor ve dokular bu şekilde birbirine yapışarak iyileşiyor. Bu sayede de yapılan işlem sağlam ve kalıcı oluyor.

Ebruli "Hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasın."

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir